Webmaster Sosyal Destek Ağı


Webmaster Destek, Site Tanıtım ve Backlink Sitesi

.

sosyoWEB Türkiye’nin ilk değil ancak tek webmaster sosyal yardımlaşma platformu olma yolunda kararlı..

Türkiye sosyal medya’yı en çok kullanan ülkelerin başında gelmektedir ve bildiğiniz gibi daha önce bu tarz sosyal bir ağ kuruldu ancak şuan hizmet veren bir wm sosyal yardımlaşma platformu bulunmamaktadır. Biz de bu eksikliğin farkında olarak büyük bir adım attık ve Türkiye’nin Webmaster Sosyal Yardımlaşma Platformu’nu kurduk.

sosyoWEB Nedir? Nasıl Kullanılır?

sosyoWEB.com kısaca Webmaster Sosyal Ağıdır. Yani Türkiye’deki tüm webmasterlar’ın bir araya gelmesini sağlıyor. Webmasterlar bu özgür ortamda paylaşım yapabilir, e-ticaret ile alımsatım yapabilir, sosyoWEB‘i backlink aracı olarak kullanabilir, kendi website’sini tanıtabilir, diğer wm arkadaşları ile yardımlaşabilir, blog açabilir ve sayfagrup oluşturabilir. Siteye kolayca üye olunabiliyor ve hemen paylaşımda bulunulabiliyor.

sosyoWEB’i Kullanmak Ücretli Mi?

Kesinlikle hiçbir ücret talep edilmiyor. Siteyi A’dan Z’ye ücretsiz kullanabilirsiniz.
sosyoWEB‘de ücretsiz bir şekilde sitenizi tanıtabilir, diğer webmasterları takip edebilir, sayfagrup oluşturup kendi takipçi kitlenizi belirleyebilir ve sitenize ücretsiz ziyaretçi çekebilirsiniz. Tüm bunlar ücretsiz ve sadece bir üyelikle gerçekleşiyor..

sosyoWEB Webmaster Sosyal Ağı’na nasıl üye olabilirim?

Üyelikte “forum” siteleri gibi dünyanın sorusu sorulmuyor. Basit bir kaç adım ile üye olunabiliyor.
İşlemler sırasıyla:
1- sosyoWEB.com‘a giriş yapın, (Ekrana ilk üye olanlar için “giriş” formu geliyor)
2- Ekran’ın sağ üst’ünden KAYIT butonuna tıklayın,
3- Açılan kayıt formuna; kullanıcı adı, e-posta, şifre ve cinsiyet bilgilerinizi girdikten sonra “HAYDİ GİDELİM” butonuna bastığınızda kayıt tamamlanıyor.
(Şimdilik onay maili gönderilmiyor ancak ilerleyen zamanlarda spam kullanıcıları engellemek adına mail doğrulaması kullanılmaya başlanabilir)

sosyoWEB Webmaster Sosyal Ağı’na Kimler Üye Olabilir?

sosyoWEB.com her ne kadar webmaster destek sitesi olarak açılmış olsa da herkes üye olabilir. Website açmak isteyen, website açtıktan sonra yardım almak isteyen ya da sadece ticaret alımsatım yapmak isteyen herkes bu platforma ücretsiz katılabilir. Üye olduktan sonra webmasterları takip edip, onların paylaşımlarını görebilir ve onlardan bilgi alabilirsiniz. Açılan grupları ve sayfaları takip edip paylaşılan bilgilerden faydalanabilirsiniz.